O mnie - Renata Żalińska

o moim doświadczeniu

Pracowałam dla globalnych marek i nowych biznesów

Przez ponad 10 lat miałam przyjemność pracować dla rynkowych liderów – znanych marek z branży FMCG, farmaceutycznej i retail, zarówno w Polsce, jak i Wielkiej Brytanii. To był bardzo cenny czas, który pomógł mi stać się ekspertem w budowaniu wartości firmy poprzez strategię biznesową, produktową oraz działania marketingowe.

Wprowadzałam na rynek nowe marki i odświeżałam te, które istniały. Byłam autorką wielu strategii wizerunkowych i digital marketingowych.

Dzisiaj pracuję z małymi i średnimi firmami oraz startupami, pomagając im znaleźć swoje miejsce na rynku. Uważam, że takie firmy zasługują na tak samo dobry marketing jak te duże. Jednak często muszą działań sprytniej i koncentrować się na tym, co jest najbardziej skuteczne.

Nieustannie czytam i uczę się nowych rzeczy, po to by być na bieżąco z nowościami, trendami, najlepszymi rozwiązaniami.

Certified with

Certified with

Branże, z którymi pracowałam

Fascynuje mnie przedsiębiorczość. Rozwijam ją we własnym biznesie, jak też pomagając tworzyć startupy w programie akceleracyjnym, gdzie wspierałam budowę modeli biznesowych i strategii GO TO MARKET.

 • FMCG
 • Farmaceutyczna
 • E-commerce
 • Nowe technologie
 • Usługi dla biznesu
 • Edukacja / Szkolenia / Kursy online
 • Retail
 • Fashion
 • Hotelarstwo i gastronomia
 • Zabawki
 • Wellness

największe marki, z którymi pracowałam

I znacznie więcej, o których nie mogę powiedzieć, ze względu na umowę poufności

moja własna droga

OD MARKi PRODUKTU DO MARKI OSOBISTEJ

Zastanawiasz się pewnie, jak to się stało, że zaczęłam zajmować się marką osobistą. Otóż zaczęło się, nie ode mnie, lecz od przyjaciela – przedsiębiorcy, który chcąc wspierać rozwój swoich biznesowych projektów, musiał zadbać o to, żeby dobrze prezentować się w sieci. Z wielką chęcią pomogłam mu przejść najpierw przez wiele mentalnych oporów przed swoją publiczną prezentacją, potem przez konkretne rekomendacje działań i ich wdrożenie w życie.

Teraz po wielu projektach, w których współpracowałam ze wspaniałymi osobami widzę, że praca z indywidualną osobą sprawia mi najwięcej radości. To fascynująca przygoda, która daje mi mnóstwo satysfakcji i spełnienia.

w jaki sposób pracuję?

WYKORZYSTUJĘ NAJLEPSZE,
SPRAWDZONE METODOLOGIE

Korzystam z wielu sprawdzonych metodologii tworzenia strategii biznesowych, strategii marek produktów i marek osobistych, jak np. Lean, Brand Key czy lejki sprzedażowe. Zawsze jednak daję coś od siebie, by efekty naszej pracy były unikalne.

Zależy mi na tym, aby jak najlepiej poznać Twoje potrzeby i zaproponować Ci najlepsze rozwiązanie, zgodne z Tobą, Twoimi celami i Twoimi wartościami. Więc niech nie zdziwi się mnóstwo moich pytań, w szczególności na początku naszej współpracy ????

Uwielbiam proces kreacji, w którym wachlarz możliwości jest nieograniczony, gdy powstaje „coś z niczego” i z sytuacji wielkiej niewiadomej, niepewności przenosimy się do momentu „tak, to właśnie o to chodzi”. A więc zapraszam się do procesu kreacji ????

o mojej motywacji

CHCĘ BYĆ PARTNEREM W ROZWOJU TWOIM
I TWOJEJ FIRMY

Chcę, aby moja praca miała znaczenie. Jestem po to, by pomóc rosnąć – Tobie czy Twojej firmie.
Nie jestem tylko zewnętrznym ekspertem czy podwykonawcą. Chcę być Partnerem w rozwoju Twojej marki osobistej czy marki produktu, usługi. Stawiam na relacje pełne zaufania i uczciwości. Wierzę, że tylko dzięki bliskiej współpracy możemy dobrze się zrozumieć i osiągnąć wiele.

Kocham ten moment, kiedy podczas naszej współpracy obserwuję Twój moment AHA, często pełen wzruszenia. Wiem wówczas, że doszliśmy do tego, co najistotniejsze. Uwielbiam towarzyszyć moim Klientom w odkrywaniu tego, że siła jest w nich, że mają niesamowitą wiedzę i doświadczenie, które mogą przekazać innym.
Zwykle towarzyszę moim klientom przez długi czas, wspólnie z nimi planując i realizując kolejne etapy naszych działań.

Z życia osobistego

JESTEM PO TO,
BY SIĘ REALIZOWAĆ

Wierzę, że jesteśmy na tym świecie po to, by, najlepiej jak możemy, realizować nasz potencjał i krok po kroczku spełniać nasze marzenia. I tak właśnie wygląda moje życie. Najpierw korporacja, teraz własny biznes. Podróże w różne zakątki świata. Latanie jak ptak paralotnią. I wiele, wiele innych.
Rozwijam się i z wielką ciekawością spoglądam w moją przyszłość. A Ty?