Konsultacje marketingowe - Renata Żalińska

KONSULTACJE MARKETINGOWE

PODEJMUJ TRAFNE DECYZJE MARKETINGOWE

Strategiczne doradztwo marketingowe w formie konsultacji to najszybszy sposób na to, aby zmierzyć się z Twoimi obecnymi wyzwaniami i celami biznesowymi. Dzięki nim możesz zweryfikować swoje obecne działania oraz plany rozwojowe firmy. Wszystko po to, by uniknąć kosztownych błędów i wprowadzić swoją firmę na stabilną ścieżkę rozwoju.

W trakcie konsultacji wyczerpująco odpowiem na Twoje pytania, postawię trafną diagnozę przyczyny Twojego problemu i zaproponuję skuteczne rozwiązanie, które możesz szybko wdrożyć w swojej firmie. Zakończysz rozmowę wyposażony w gotowe do wykorzystania konkretne rekomendacje i narzędzia, które pomogą zrealizować Twój cel.


Od 14 lat pomagam firmom oraz ekspertom budować swoją markę i rozwijać pozycję na rynku. Pracowałam dla największych marek, teraz dzielę się moim doświadczeniem z tymi mniejszymi.

Sprawdź, kim jestem

KIEDY WARTO POSTAWIĆ NA konsultacje marketingowe?

JAKIE KORZYŚCI NIESIE ZE SOBĄ
KONSULTACJA MARKETINGOWA?

Wyeliminowanie błędów biznesowych

Dzięki analizie sytuacji i wyzwań biznesowych, wyeliminujemy szkodliwe praktyki, które stanowią bariery rozwoju Twojego biznesu.

Nowa jakość w marketingu

Usprawnimy Twoje działania marketingowe. Dowiesz się, jak je planować i skutecznie realizować, jakie narzędzia wybrać do działania.

Przewaga nad konkurencją

Wzmocnimy rozpoznawalność i wizerunek Twojej marki. Przełożymy Twoje działania marketingowe na konkretne wyniki biznesowe.

CO OSIĄGNIESZ DZIĘKI KONSULTACJOM?

PRZEGLĄD STRATEGII
Przeanalizuję kluczowe elementy Twojej strategii, aby zweryfikować i określić nowe kierunki rozwoju dla Twojej marki.
WSPARCIE W ROZWOJU MARKI
Pokażę, jak budować wartość marki i dzięki odpowiedniemu pozycjonowaniu pozyskiwać więcej klientów oraz przekonywać ich do częstych i większych zakupów.
WSKAZANIE NOWYCH MOŻLIWOŚCI
Wskażę Ci możliwości, których do tej pory nie dostrzegałeś. Poznasz trendy rynkowe, które pozwolą Ci na zbudowanie przewagi konkurencyjnej na rynku
WERYFIKACJA LEJKA MARKETINGOWEGO
Przeanalizuję sposób, w jaki pozyskujesz klientów. Podpowiem, jak uporządkować poszczególne kanały marketingowe i zaprojektować kampanie tak, aby zwiększyć ich konwersję.

Każdy Klient ma inne potrzeby związane z konsultacją marketingową.
Wspólnie ustalamy zakres takiej konsultacji.

Wybierz zakres naszej współpracy

KONSULTACJA 1H

300 zł netto

 • Wybrane zagadnienie
 • Konsultacja telefoniczna / online
 • Wcześniejsze przesłanie materiałów
 • Podsumowanie w formie notatki

PAKIET 4 x KONSULTACJA 1 h

250 zł netto

 • Wybrane zagadnienie
 • Konsultacja telefoniczna / online
 • Wcześniejsze przesłanie materiałów
 • Podsumowanie w formie notatki

Konsultacja marketingowa krok po kroku

 1. Zgłaszasz się. Wspólnie ustalamy zakres i cel konsultacji.
 2. Opłacasz wystawioną przeze mnie fakturę na konsultacje.
 3. Przesyłam link do briefu z pytaniami, które pozwolą mi lepiej poznać firmę, jej wyzwania oraz Twoje pytania.
 4. Ustalamy termin konsultacji.
 5. W dniu naszej rozmowy wysyłam Ci link do spotkania online.
 6. Po konsultacji przesyłam e-mail z podsumowaniem moich rekomendacji.

Sprawdź,

co mówią o mnie moi klienci

Bardzo polecam Renatę! To niezwykle wysoki poziom usług dostarczonych w indywidualnym podejściu. Renata łączy doświadczenie i wiedzę z pracy zarówno z dużymi korporacjami, jak i małymi i średnimi firmami, aby stworzyć idealne rozwiązanie dostosowane do Twojej marki. Wysokiej klasy analityka i badania w połączeniu z niesamowitą troską o klienta sprawiają, że rozwiązania marketingowe oferowane przez Renatę są naprawdę wyjątkowe na polskim rynku.

Anna Jastrząb CEO, Integrity Solutions Poland

Nasza współpraca w zakresie strategii budowania wartości marki oraz przebudowy struktury przekazu w social mediach przyniosła bardzo dobre wyniki. Bardzo cenię specjalistów, którzy dokładnie wsłuchują się w potrzeby klienta i odpowiednio dobierają środki do osiągnięcia pożądanych celów biznesowych. Jestem przekonany, że współpraca z Renatą bardzo pomaga w osiągnięcia sukcesu w planowanych przedsięwzięciach.

Paweł Guzy CEO, Academy International i Eduservice Sp. z o.o.

Pracowaliśmy z Renatą przy badaniach marketingowych związanych z wprowadzeniem nowego produktu na rynek. W tej współpracy szczególnie pozytywnie oceniamy zrozumienie strategicznych aspektów naszego biznesu, wnikliwość i otwartość przy realizacji badań, trafne rekomendacje i proaktywną postawę Renaty. Polecam współpracę z Renatą przy inicjatywach związanych z launchem produktów.

Joanna Borucka Założyciel, 4D Knight Sp. z o.o.

Pani Renata to rzetelność i kompetencja. Strategia marketingowa, która została dla nas przygotowana w pełni spełniała moje oczekiwania. Na każdym etapie naszej współpracy mogłem liczyć na pomoc oraz wsparcie merytoryczne ze strony Pani Renaty.

Damian Chudy Prezes Zarządu, Academia Estea (Empero Sp. z o.o.)

Chcesz sprawdzić czy konsultacje to dobra inwestycja dla Ciebie lub Twojej firmy?

Porozmawiajmy i sprawdźmy, jak mogę Ci jak najlepiej pomóc

Strefa wiedzy

12 archetypów marki

12 archetypów możemy możemy podzielić na 4 grupy w zależności od ich głównych celów balansujących pomiędzy stabilnością i ryzykiem (lub też kontrolą i władzą) oraz pomiędzy przynależnością i niezależnością (lub zadowoleniem i samorealizacją). IDEALISTA Archetyp...

Czytaj więcej
Archetyp marki – sposób na spójną, wyróżniającą się markę.

Czy zastanawiałeś się, co sprawia, że najbardziej kochamy wybrane marki. Co powoduje, że są nam bliskie? W czym tkwi ich siła? Kluczem jest osobowość. To styl i charakter, zestaw cech, który określa markę. Dzięki temu...

Czytaj więcej