Dla kobiet - Renata Żalińska

OD KOBIETY DLA KOBIETY

Wierzę w nasz wyjątkowy, kobiecy potencjał.

Wierzę, że nasza życiodajna, kobieca energia ma ogromną moc, twórczą sprawczość, zdolność do sprytnego stawiania czoła każdym wyzwaniom.
Kobiety stanowią 35% wszystkich przedsiębiorców na rynku polskim. Jeśli porównamy tą liczbę do realiów europejskich, gdzie kobiety to 30,6% przedsiębiorców, to mamy dużo powodów do zadowolenia. Wciąż jednak jest nas o połowę mniej niż mężczyzn na rynku przedsiębiorczości.

Powodów jest wiele. Często jest to efekt niskiej pewności siebie czy trudności w godzeniu w codzienności podwójnej roli: aktywnych właścicielek firm, jak i bardzo absorbującej roli matek-opiekunek-gospodyń domowych.

Niezależnie od tego, jakie są powody, jestem tu, aby pomóc Ci przekraczać bariery i wspierać Cię w rozwoju Twoim i Twojej firmy. Uwielbiam towarzyszyć kobietom w odkrywaniu tego, że siła jest w nich, że są wartościowe, mają niesamowitą wiedzę i doświadczenie, które mogą przekazać innym. Wiem, że marka osobista zaczyna się od Ciebie, nigdy nie będzie większa niż Ty sama, zatem najważniejsze jest dla mnie to, żebyś to Ty była najmocniejsza.


Od 14 lat pomagam firmom oraz ekspertom budować swoją markę i rozwijać pozycję na rynku. Pracowałam dla największych marek, teraz dzielę się moim doświadczeniem z tymi mniejszymi.


Sprawdź, kim jestem

Sprawdź,

co mówią o mnie moi klienci

Bardzo polecam Renatę! To niezwykle wysoki poziom usług dostarczonych w indywidualnym podejściu. Renata łączy doświadczenie i wiedzę z pracy zarówno z dużymi korporacjami, jak i małymi i średnimi firmami, aby stworzyć idealne rozwiązanie dostosowane do Twojej marki. Wysokiej klasy analityka i badania w połączeniu z niesamowitą troską o klienta sprawiają, że rozwiązania marketingowe oferowane przez Renatę są naprawdę wyjątkowe na polskim rynku.

Anna Jastrząb CEO, Integrity Solutions Poland

Pracowaliśmy z Renatą przy badaniach marketingowych związanych z wprowadzeniem nowego produktu na rynek. W tej współpracy szczególnie pozytywnie oceniamy zrozumienie strategicznych aspektów naszego biznesu, wnikliwość i otwartość przy realizacji badań, trafne rekomendacje i proaktywną postawę Renaty. Polecam współpracę z Renatą przy inicjatywach związanych z launchem produktów.

Joanna Borucka Założyciel, 4D Knight Sp. z o.o.

Nasza współpraca w zakresie strategii budowania wartości marki oraz przebudowy struktury przekazu w social mediach przyniosła bardzo dobre wyniki. Bardzo cenię specjalistów, którzy potrafią konsekwentnie realizować swoją wizję, a jednocześnie dokładnie wsłuchują się w potrzeby klienta i odpowiednio dobierają środki do osiągnięcia pożądanych celów biznesowych. Jestem przekonany, że współpraca z Renatą bardzo pomaga w osiągnięcia sukcesu w planowanych przedsięwzięciach.

Paweł Guzy CEO, Academy International i Eduservice Sp. z o.o.

Pani Renata to rzetelność i kompetencja. Strategia marketingowa, która została dla nas przygotowana w pełni spełniała moje oczekiwania. Na każdym etapie naszej współpracy mogłem liczyć na pomoc oraz wsparcie merytoryczne ze strony Pani Renaty.

Damian Chudy Prezes Zarządu, Academia Estea (Empero Sp. z o.o.)

Strefa wiedzy

12 archetypów marki

12 archetypów możemy możemy podzielić na 4 grupy w zależności od ich głównych celów balansujących pomiędzy stabilnością i ryzykiem (lub też kontrolą i władzą) oraz pomiędzy przynależnością i niezależnością (lub zadowoleniem i samorealizacją). IDEALISTA Archetyp...

Czytaj więcej
Archetyp marki – sposób na spójną, wyróżniającą się markę.

Czy zastanawiałeś się, co sprawia, że najbardziej kochamy wybrane marki. Co powoduje, że są nam bliskie? W czym tkwi ich siła? Kluczem jest osobowość. To styl i charakter, zestaw cech, który określa markę. Dzięki temu...

Czytaj więcej